پیشواز من

, کد لغو اهنگ پیشواز هنگام تماس با دیگران

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.
امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
موزیک درخواستی

, کد لغو اهنگ پیشواز هنگام تماس با دیگران

,    کد لغو اهنگ پیشواز هنگام تماس با دیگران
,    حذف آهنگ پیشواز ایرانسل بدون داشتن کد
,    سرویس جدید پیشواز ایرانسل هنگام تماس با دیگران
,    حذف چند آهنگی پیشواز ایرانسل
,    دریافت کد آهنگ پیشواز ایرانسل
,    لغو پیشواز عبادت ایرانسل
,    حذف سرویس عبادت ایرانسل
,    حذف حالت عبادت ایرانسل
,    پيدا كردن كد آهنگ پيشواز ايرانسل
,   

آموزش غیر فعال سازی موقت و حذف دایمی سرویس آهنگ شخصی ایرانسل

برخی از مشترکین ایرانسل بصورت سهوی و یا از روی اختیار سرویسی را برای سیم کارت خود فعال میکنند که به واسطه این سرویس، هرگاه با هر شماره ای که تماس میگیرند یک آهنگ واحد را میشنوند. نام این سرویس خدماتی ایرانسل که گاهی نیز خارج از حوصله و علاقه شخصی میباشد، سرویس آهنگ شخصی ایرانسل میباشد. همانطور که ذکر شد این آهنگ برای تماس گیرنده پخش خواهد شد و اگر افراد دیگری با شما تماس بگیرند قادر به شنیدن این آهنگ نخواهند بود مگر اینکه شما برای تماسهای ورودی خود سرویس آهنگ پیشواز را فعال کرده باشید. بسیاری از کاربران از فعال شدن خودکار و یا سهوی سرویس های آهنگ پیشواز و آهنگ شخصی گله دارند و خواهان حذف این سرویس ها میباشند. در این آموزش قصد داریم تا به همراه شما به بررسی چگونگی حذف موقت و یا دایم آهنگ شخصی ایرانسل بپردازیم.

نکته: در صورتی که مشخصات سرویس شما، مشخصات آهنگ پیشواز میباشد باید به حذف این سرویس بپردازید که برای حذف آن میتوانید از آموزش غیرفعال کردن و حذف آهنگ پیشواز ایرانسل استفاده نمایید.

نکته: ارسال تمامی پیام ها در مراحل انجام کار رایگان میباشد.

آموزش غیر فعال سازی موقت و حذف دایمی سرویس آهنگ شخصی ایرانسل

در این آموزش به مطالب زیر پرداخته خواهد شد:

1. آموزش غیر فعال سازی موقت سرویس آهنگ شخصی

2. فعال سازی دوباره آهنگ شخصی (در صورت غیر فعال کردن موقت آن)

3. حذف دایمی سرویس آهنگ شخصی

 

آموزش غیر فعال سازی موقت سرویس آهنگ شخصی

روش ارسال پیام کوتاه: برای غیر فعال سازی موقت این سرویس کافیست به این روش کافیست حروف GHF را به شماره 7676 ارسال کنید. پس از ارسال این پیام، پیامی مبنی بر غیر فعال سازی موقت این سرویس برای شما ارسال میگردد.

 

آموزش فعال سازی دوباره آهنگ شخصی (در صورت غیر فعال کردن موقت آن)

روش ارسال پیام کوتاه: در صورتی که سرویس آهنگ شخصی خود را بصورت گفته شده در بالا بصرت موقت غیر فعال کرده باشید، برای فعال سازی مجدد آن به روش ارسال پیام کوتاه، کافیست حروف FA را به شماره 7676 ارسال نمایید.

 

آموزش حذف دایمی سرویس آهنگ شخصی

روش ارسال پیام کوتاه: برای انصراف از سرویس آهنگ شخصی فعال شده برای شماره شما، کافیست حروف ENS را در قالب یک پیام کوتاه (SMS) به شماره 7676 ارسال نمایید تا پس از رسیدن پیامی از سوی ایرانسل، این سرویس بصورت کامل برای شما قطع گردد. در این روش به این نکته توجه داشته باشید که پس از انصراف از سرویس آهنگ شخصی، برای فعال سازی مجدد آن باید سرویس دوباره فعال شده و آهنگ انتخاب کنید که با هزینه های فعال سازی توام خواهد بود.

 

امیدوارم این آموزش کاربردی مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد. تا آموزشی دیگر بدرود و موفق باشید.

 

http://digital-art.ir/%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%AD%D8%B0%D9%81-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84/

ــــــــــــــــــــــــــ--ـــــــــــــــــــــــــدانلوددرخواستیــــــــــــــــــــــــــــ--ــــــــــــــــــــــــ

Download Mp3 320

Download Mp3 128

مطالب خواندنی
دیدگاه کاربران

درخواست آهنگ مجاز

آهنگ مورد نیاز خود را درخواست کنید.

مطالب

وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿۵۱﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿۵۲﴾